Rännakusadul “Pehme sõit”

919,00 

  • Mõeldud pikkadele rännakutele
  • Ei mingeid survepunkte jaluserihmade pärast
  • Kunstnahast sadul lambanahast istmega
  • Mugandub pidevalt hobuse selja liikumisega ja on mugav
  • Mugav ja turvaline iste ratsanikule
SKU: S-WALK-DT Category: Tags: , ,

Description

Barefooti “Pehme sõit” on eriliselt mugav üldsadul, mis meeldib kindlasti nii hobusele kui ratsanikule. See on kujundatud nende ratsanike tagasiside põhjal, kes tahtsid soodsat üldsadulat, mis oleks hobuse seljale hell, kuid ratsanikule samas nagu ema süli, nagu lambanahast istmega sadulad ikka.

“Pehme sõidu” ülesehitus on sarnane teiste Barefooti sadulatega. Hobuse seljale on see hell, sest paindub looma liikumisega pidevalt kaasa. Sisse-ehitatud VPS-süsteem hoiab ära survepunktide tekkimise hobuse seljale ja soodustab ratsu seljalihaste paranemist ja tugevnemist.

Ratsanikule annab lambanahast iste turvalise tunde, kuid samas ei piira see liigselt tema jalgade liikumist. Iste on eriliselt pehme ja see mugandub ratsaniku istmiku järgi. Tunne on sadulas selline, nagu oleksid sadula poolt ümbritsetud – see on mugav ja hea tunne!

Lambanahast istme all on anatoomiast lähtuva kujuga pehmenduspadi, mis kinnitub krõpsuga. Tänu sellele padjale on sadul ka ratsaniku puusadele hell. Sadula alus on valmistatud tihedast fliisist ja sadulal on neli D-rõngast kõige vajaliku kinnitamiseks. Kiudklaasist sadulakaar (kaasas on suurus: “keskmine”) on vahetatav nagu Barefooti sadulatel ikka. Kaunistuseks on sadulal nööridega kontšad, mille abil kinnitub sadula külge ka selle lambanahkne iste.

Additional information

WeightN/A
Size

,