Ise kujundatav üldsadul “Šaieen”

899,00 

  • Barefooti sadul, mille Sa saad kujundada ise
  • Valida saab kümne erineva värvuse seast
  • Eritellimusel. Tarneaeg on 3-4 kuud.

Description

Barefooti “Šaieeni” saab kujundada ka ise. Sa saad valida kümne erineva nahavärvuse vahel ja kujundada sadula kuni pisidetailideni just selliseks nagu Sulle meeldib.

“Šaieen” valmistatakse avapoorsest lehmanahast ja see on meie klientide lemmik. Sadul on igas suunas hästi painduv ja kohandub liikudes hästi hobuse seljaga. See on vastupidav ja kergesti hooldatav tänu pori tõrjuvale nahatöötlusele. “Šaieen” sobib eriti hästi ratsanikele, kellele on tähtis liikumisvabadus sadulas. Kuna põlvepatju ei ole, saavad ratsaniku jalad liikuda vabalt.

Sadula alus on tehtud tihedast fliisist. Ääristus on nahast ja sadulal on kuus D-rõngast kõige vajaliku riputamiseks. Kiudklaasist sadulakaar (kaasas on suurus: “keskmine”) on vahetatav, nagu Barefooti sadulatel ikka.

  • Painduv igas suunas.
  • Ratsaniku raskus kandub hobusele ühtlaselt ja hobuse selg areneb terveks ja tugevaks.
  • VPS-süsteemiga.
  • Hea kontakt hobusega ja mugav, tasakaalus iste hobuse raskuskeskme peal.
  • Kaalub ainult 5 kg.

Jaluserihmade kinnituse asukoht on “Šaieenil” muudetav.

Tellimuse ettevalmistamiseks kasuta palun meie sadulakujundajat, vajutades SIIA. Kui oled oma kujunduse valmis saanud, siis salvesta see palun, vajutades Ctrl+P ja “printides” see pdf-vormingusse. Seejärel saada see palun meile (kirjakast@barefoot-baltics.ee).

Sinu kujundatud “Šaieen” on mõistagi eritellimus, mille täitmine võib võtta üle 3 kuu aega. Võid tellida oma “Šaieenile” ka sarve, mis lisab hinnale 50 eurot, või käepidemed, mis lisavad hinnale 80 eurot.

NB! Kuna isekujundatud “Šaieen” on Sinu soovidele vastavalt kujundatud ja eritellimusena valmistatud toode, mille välimuses ei ole midagi standardset, siis ei saa me Sulle kahjuks võimaldada selle tellimisest loobumist, kui Sa hiljem meelt muudad, või tavalistel tingimustel kauba tagastamist.

Additional information

WeightN/A
Size

,