Valtrapi täidised

19,95 77,95 

  • Neljast erinevast materjalist
  • Nende abil saab sadulakomplekti paremini Sinu hobuse seljaga klappima
  • Neid saab kääridega lõigata täpselt nii nagu vaja (v.a. “kauakestvaid”).
SKU: INLAY-PAD Category: Tag:

Description

Barefooti valtrapid on müügil koos täidistega, millega sa saad valtrapi hobusele sobivaks kohandada. Kui sul peaks aga nendest puudu jääma, võid tellida täidiseid ka eraldi. Neid on kerge lõigata just selliseks nagu vaja, näiteks kääridega. (See ei kehti “kauakestvate” täidiste kohta. Need on trimmimiseks liiga kõvad.)

Müügil on neljast erinevast materjalist tehtud täidised.

Vahtkummist täidised on pehmed ja väga painduvad. Need sobivad hästi survepunktide kaotamiseks ja igasuguste (hobuse selja) lohkude täitmiseks. Nende paksus on 15 mm.

Kummist täidised on kõvemad ja jäigemad. Nende peamine funktsioon on sadula tõstmine kas eest või tagant, nii et sadul oleks hobuse seljas horisontaalselt sirgelt e. loodis. Kummist täidiste paksus on 12 mm.

Mäluvahust täidised on kasulikud siis, kui sadulale on raske leida hobuse seljas õiget asendit või kui ratsanik läheb hobusega pikale matkale. Need sobivad ka raskekaalulistele ratsanikele, sest pehmendavad hästi igasuguseid šokke ja hajutavad ratsaniku raskust. Mäluvahust täidised sobivad hästi ka ebaregulaarsuste ühtlustamiseks hobuse seljal. See materjal on kasutusel ka haiglates, voodite mugavamaks muutmiseks, kuna see on mugav, vastupidav ja taastab oma esialgse kuju peale kasutamist. Nende täidiste paksus on 20 mm.

Kauakestvad täidised on loodud vastu pidama ekstreemsetes oludes. Lisaks sellele, et need pehmendavad šokke, jagavad need ka ratsaniku raskuse hobuse seljale ühtlaselt. Valmistatud on need kõvast kummist, mille sisse on pandud polüuretaanist plaat. Täidiste ääred on pehmemast materjalist ja on seetõttu hobusele mugavad ka pikkadel retkedel. Soovitamegi neid kasutada rännakutel ja eriti hobustega, kelle selg kannatab pikkadel sõitudel keskmisest rohkem. Nende täidiste paksus on samuti 20 mm.

Täidised on müügil paarina.

Additional information

WeightN/A
Material

, , ,