Rännakuvaltrap “Füsio”

391,00 398,00 

 • Suurepärane pikale rännakule ja seda nii hobuse kui ratsaniku jaoks
 • Tagumine osa, sadulakottide pehmendus, on eemaldatav
 • Anatoomiast lähtuva kujuga ja kohandatav igale hobusele
 • Libisemiskindla alusega
 • Kaasas on kaks paari täidiseid
Tootekood: TRAIL-PAD Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Rännakuvaltrap “Füsio” sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui pikkadeks retkedeks. Valtrapi tagumine osa on kergesti eemaldatav. Kui lähed sellega lühikesele matkale, võid võtta tagumise osa ära ja see toimib nagu tavaline valtrap. Kui aga lähed pikale matkale, saad tagumise osa taas kinnitada. See on mõeldud sadulakottide raskuse jaotamiseks hobuse seljale. Sellel on lambakarvane alus, mis on hobusele mugav ja aitab vältida hõõrumist, mis pikapeale hakkaks kindlasti hobust häirima.

Rännakuvaltrap “Füsio” sobib kõikidele Barefooti sadulatele – tähtis on valida Sinu sadula kujule vastav variant. Samuti on seda hea kasutada teiste tootjate sadulatega. “Füsio” eelis on see, et see jätab hobuse selgroo liikudes täiesti vabaks ja jaotab ratsaniku raskuse looma seljale ühtlaselt. See pehmendab hästi lööke ja on hobusele mugav – nagu Barefooti tooted ikka.

See valrap koosneb kahest osast.

Alumine osa on anatoomiast lähtuva kujuga; valmistatud tepitud puuvillast, mis on ratsaniku reie koha pealt hõrendatud, et kontakt hobusega oleks hea. Selles on täidised, mida saab eemaldada ja paigaldada nagu kirjaümbrikusse, mis sulguvad krõpsuga. Aluspinna eespoolsed 2/3 on valmistatud “Sympanovast”, mis hoiab valtrapi ja sadula kindlalt hobuse peal, ilma et need libiseksid – ja seda ka ümara kerega hobuste puhul. Tagumised 1/3 on aga lambanahast, kuna see seljaosa on hobusel eriliselt tundlik. Lambanahk justkui paitab hobuse selga ja ei lase sadula tagumisel osal looma selga hõõruda. Lisaks on sellel valtrapil lambakarvased lapid ka ees, hobuse õlgade kohal.

Ülemine osa on valmistatud mitmest erinevast materjalist. Pealispinna riie on mikrokiuline ja selle sees on tepitud puuvillast ja vilt. Sees on fliisist pehmendus, mis vähendab šokke hobuse seljale, ja peal on veel õhuke kiht Sympanovat, mis aitab hoida sadula kindlalt valtrapi peal paigal. Krõpsuga rihmade abil saab selle kinnitada sadula D-rõngaste külge.

 • Tagumine osa on eemaldatav.
 • Anatoomiast lähtuva kujuga.
 • Jätab hobuse selgroo vabaks.
 • Hästi pehmendatud ja sobib ka raskematele ratsanikele.
 • Ei libise hobuse seljas.
 • Kaasas on kaks paari täidiseid.

See valtrap on müügil kahe variandina, millest üks on mõeldud pika hõlmaga sadulatele ja teine lühikese hõlmaga sadulatele. Esimene variant on musta värvi ja selle pealispind on puuvillane. Teine variant on pruuni värvi ja selle pealispinna riie on mikrokiududest.

Lisainfo

Kaal3,8 kg
Versioon

,