Valtrapi “Füsio” aluspadi

124,95 129,95 

  • Mõeldud valtrapi pehmendamiseks ja kohendamiseks
  • Seda saab täidiste abil mugandada
  • Kinnitub krõpsuga
  • Kunstkummist, libisemiskindel alus
  • Sisemus on lambavillast
SKU: PH-CUSHION Category: Tags: , ,

Description

Valtrapi “Füsio” aluspadi on mõeldud valtrapi lisapehmenduseks. Seda saab kasutada kahel viisil: kas tavalise valtrapi all või “Füsio” valtrapi tavapärase alumise osa asemel.

Selle kuju lähtub mõistagi hobuse anatoomiast ja valmistatud on see kõrgekvaliteedilistest mikrokiududest, kusjuures ratsaniku reie kohal on materjali vähem, selleks et inimese kontakt hobusega oleks parem. Padja esimesed ja tagumised taskud on suletavad krõpsuga ja sinna saab paigutada täidiseid, selleks et seda pehmendada ja kohandada. Kunstkummist aluspind (eespoolsed 2/3) hoiab valtrapipadja kindlalt hobuse seljal ja seda ka ümarate hobuste puhul.

Aluspinna tagumine osa on valmistatud lambanahast ja see pehmendab lööke hobuse seljale ning väldib hõõrumist, mida võiks põhjustada sadul. Kui Sa kasutad “Füsio” valtrapipatja oma tavalise valtrapiga, siis soovitame Sul õmmelda või liimida selle külge krõpsrihmad (mis on kaasas), et kinnitada valtrap padja külge korralikult. Vastasel juhul võib valtrap hakata padja peal libisema.

Täidised on müügil eraldi. “Füsio” aluspadjale ei sobi “kauakestvad” täidised.

Müügil on see suurustes “M” ja “L”. Suurusega “M” aluspadi on 60 cm pikk ja see sobib meie sadulatele “Šaieen”, “Tšerokee”, “London”, “Lexington”, “Barrydale”, “Nottingham” ja “Muuda suurust”. Suurusega “L” aluspadi on 64 cm pikk ja see sobib sadulatele “Arizona”, “Atlanta”, “Nevada”, “Madriid”, “Missoula pähkel” ja “Virginia roos”.

Additional information

Weight0,8 kg
Size

,