Tagumised sadulakotid

89,95 

  • Väga kerge: kaaluvad kokku ainult 1,7 kg.
  • Eemaldatav keskmine kott
  • Vett ja pori hülgav materjal
SKU: BAG-NYL Category: Tags: , ,

Description

Meie tagumised sadulakotid on vajalik moonakamber pikale matkale, kuhu tuleb kaasa võtta palju varustust. Kolmest kotist keskmine on eemaldatav.

Oleme seda kotti kujundades püüdnud mõelda kõikidele vajadustele, mis ratsanikul pikal retkel võib olla. Kottidel on kaks tugevat pudelitaskut, eraldi tasku nutiseadmetele, mis on krõpsuga kinnitatav, ja pikad rihmad, millega saab selle tugevasti sadula külge kinnitada. Kaks küljetaskut annavad juurde rohkesti pagasiruumi ja nendele pääseb kergesti ligi ka sadulast. Keskmine kott kinnitub alusele krõpsuga ja selle saab eemaldada, kui Sul parajasti nii palju pagasiruumi vaja ei ole. Keskmise koti alla on peidetud veel kaks rihma, mille klõpsude külge saab kinnitada teki või mantli.

Kotid on väga kerged: nende kogukaal on ainult 1,7 kg. Valmistatud on need 600D nailonist, millel on polüuretaanist kattekiht. Need materjalid sobivad välistingimustesse väga hästi, sest on vastupidavad ja hülgavad hästi vett ja pori. Kottidel on ka pehmendus, mis teeb nende kasutamise mugavaks nii inimesele kui hobusele.

Küljekottide mõõdud on 28 cm x 27,5 cm x 9 cm. Keskmise koti mõõdud on 41 cm x 29 cm x 8 cm.

Additional information

Weight1,8 kg
Colour

,