Rännakusadul “Üle mäe”

1414,00 

  • Valmistatud lamba- ja nubuknahast
  • Jaluserihmade kinnituse all ei teki survepunkte
  • Mugav ja kindel iste
  • Mugandub hästi hobuse liikumisega

Description

Barefooti “Üle mäe” on lamba- ja nubuknahast rännakusadul, mis on erakordselt mugav nii ratsule kui ratsanikule. Sadula ülesehitus on sarnane teiste Barefooti sadulatega. See kaitseb samuti hobuse selgroogu ja mugandub hästi hobuse seljaga. Sadulasse sisseehitatud VPS-süsteem jaotab ratsaniku raskuse hobuse seljale ühtlaselt, nii et survepunkte ei teki. Kuna sadul on igas suunas painduv, kohandub see liikudes hästi hobuse seljaga, mistõttu saavad hobuse lihased areneda tugevaks. Sadulaga saab kasutada jaluserihmasid või -vendreid, vastavalt ratsaniku soovile.

“Üle mäe” on hea sadul ratsanikule, kes tahab tunda ennast sadulas kindlalt, ilma et tema liikumine oleks oluliselt piiratud. Sadul on mugav: iste on väga pehme; selles on ka vahtkummist pehmendus. See sadul justkui ümbritseb ratsanikku.

Sadulal on pehme, hobuse anatoomiat arvestav padi, mis kinnitub lambanahkse istme alla krõpsuga. See teeb sadula veelgi mugavamaks. Sadula alus on tehtud tihedast fliisist. Sadulal on neli D-rõngast kõige vajaliku riputamiseks. Kiudklaasist sadulakaar (kaasas on suurus: “lai”) on vahetatav, nagu Barefooti sadulatel ikka. Sadulal on ka ilusad, nahkrihmadega kontšad, mille abil saab lambanahast istme sadula peale kinnitada.

“Üle mäel” on isesugune taglastus: sadulatripid jooksevad pehmest nahast tehtud pehmendusest läbi ja sellest ka üle, et vältida hobuse kere ja karva ärritamist. Sadulaga saab kasutada koolisõidu-sadulavööd.

Additional information

WeightN/A
Size

,

Colour

,