Nahašampoon

14,95 

  • Puhastab ja turgutab iga tüüpi nahka
  • Sobib hästi ka nubuk- ja seemisnahale
  • Kerge peale pritsida
SKU: LEDREIN Category: Tag:

Description

Nahašampoon on hea abivahend naha puhastamiseks. Selle abil saad kergesti lahti higist ja porist, mis sadulale on kogunenud. (Loodame, et Sinu sadulale ei ole kogunenud verd ja pisaraid.) Seda on kerge kasutada:

  1. Pihusta šampoon nahale.
  2. Hõõru kergelt lapiga.
  3. Pühi šampoon nahalt maha.

Barefooti sadulad on valmistatud kas nubuknahast või eriliselt pehmest nahast. Nubuknahk on töödeldud karedamaks; sellel on virsikukoore sarnane tekstuur. Pehmel nahal on aga sile ja pehme pealispind; see on väga painduv ja mugav.

Mõlemad kasutusel olevad nahatüübid võib liigitada avapoorsete nahkade hulka. See võimaldab Barefooti sadulatel olla väga painduvad ja muganduda hästi hobuse seljaga. Samas on sellistest nahkadest valmistatud sadulad mugavad ja vastupidavad.

Avapoorsete nahkade hooldamiseks ei tohiks kasutada rasva ega vaha, kuna need kipuvad avatud poore ummistama, mistõttu kaotab nahk oma algse kvaliteedi. Soovitame sadulate hooldamiseks kasutada Barefooti enda poolt valmistatud hooldusvahendeid. Need sobivad hästi kõikidele nahatüüpidele ja eriti avapoorsetele nahkadele. Kui kasutad nahahooldusvahendeid regulaarselt, kestab Sinu sadul kaua ja seda oma algses kvaliteedis.

Ühes pudelis on 500 ml nahašampooni.

Additional information

Weight0,5 kg