Postitatud Lisa kommentaar

Tere!

Tere tulemast Barefooti luguge lehele! Räägime nüüd raamita sadulatest. 😉

Barefoot valmistab kõrge kvaliteediga raamita sadulaid ja müüb neid suhteliselt mõistliku hinnaga (minu arust). Muuseas, need hinnad on seatud peakontoris ja kehtivad igal pool üle maailma. Barefooti sadulad on Sinu hobuse seljale hellad. Need hoiavad terve selja tervist ja aitavad haigel seljal paraneda. Seega võin öelda, et kui Sa hoolid oma ratsust väga ja tahad, et ta tunneks ennast ratsutades hästi, on Barefooti sadul teie jaoks üks väga hea valik. Erinevus tavalise, raamiga sadulaga saab olema suur — seda just hobuse jaoks ja positiivses suunas.

Ma tahaksin, et siia koguneks palju lugusid Barefooti ratsavarustuse kasutajatelt üle Baltikumi. Kui ka Sinul on Barefootiga seoses oma lugu, siis palun jaga seda!

Punamütsike

Barefoot Baltics on pereettevõte. Mind aitab mu abikaasa Annika, kes on minust palju, palju, palju parem ratsutaja. Anname mõlemad endast parima, et anda Sulle head nõu ratsavarustuse valimisel ja lahendada kõik mured, mis Sul Barefootiga seoses võivad tekkida. Barefoot on üks äge firma ja meile meeldib meie töö väga. Me aitame ju kaasa sellele, et hobustel oleks ratsutades mõnusam — ja muidugi ratsanikel ka!

Lisa kommentaar